BLESKOVÉ AKCE TÝDNE 

Nakupte bleskově výhodně a dopřejte si porci zdraví jako hrom ...

51
hod
26
min
54
s
Paralen SUS 24 mg/ml perorální suspenze 100 ml
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje paracetamol. Objem obsahu 100 ml.

Paralen SUS 24 mg/ml perorální suspenze 100 ml

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje paracetamol. Objem obsahu 100 ml.
Sirup pro děti na bolest a horečku. Pro děti od 3 měsíců s hmotností nad 5 kg.
Je nám líto, ale tento produkt není možné v současné době zakoupit
Vyberte si z podobných produktů
Slovo odborníka
Mgr. Tomáš Švarc
  • sirup pro děti s obsahem paracetamolu
  • ke snížení horečky
  • při bolestech hlavy a zubů
  • pro děti od 3 měsíců s hmotností nad 5 kg
Popularita produktu
Tento produkt zakoupilo již více než 5000 uživatelů.
5000+

Po čem ostatní nejvíce sahají

TePe Original mezizubní kartáčky 0,6 mm modré 8 ks

Skladem v eshopu
102 Kč
84 Kč bez DPH

Hyal-Drop multi oční kapky 10 ml 2.0

Skladem v eshopu
219 Kč
196 Kč bez DPH

Brufen 400 mg 100 potahovaných tablet

Skladem v eshopu
129 Kč
115 Kč bez DPH

Alpecin Energizer Kofeinový šampon C1 250 ml

Skladem v eshopu
155 Kč
128 Kč bez DPH

TePe ExtraSoft mezizubní kartáčky 0,7 mm žluté 8 ks

Skladem v eshopu
102 Kč
84 Kč bez DPH

La Roche-Posay Effaclar gel 400 ml

Skladem v eshopu
475 Kč
393 Kč bez DPH

Tipy a rady pro Vaše zdraví